Squash Warszawa Mokotów

Uprawianie sportu jest rewelacyjnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Aktywność fizyczna pozwala nie tylko na utrzymywanie organizmu w dobrej kondycji. Spędzanie czasu poza domem, na treningach, stwarza również szansę do poznania nowych ludzi i nawiązania ciekawych znajomości. Osoby, które są zainteresowane skorzystania z takich możliwości, zachęcamy do zapoznania się z bardzo ciekawą propozycją, jaką jest squash w Warszawie Mokotów.

Wykwalifikowany trener – gwarancja bezpieczeństwa

Treningi squasha w Warszawie Mokotów są prowadzone przez certyfikowanego trenera Macieja Chądzyńskiego, który zaczął uprawiać ten sport w 1994 roku i był również członkiem reprezentacji narodowej. Specjalista ten ma najwyższe kwalifikacje zawodowe, które zostały certyfikowane przez Światową Federację Squasha (WSF). Osoby ćwiczące pod jego okiem mają zatem pewność, że korzystają z usług fachowca i doświadczonego sportowca.

Doświadczony trener squasha w Warszawie

To bardzo ważne, ponieważ doskonale wiadomo o tym, że trening przeprowadzony przez niekompetentną osobę może spowodować więcej złego niż dobrego. Takie sytuacje są wynikiem zbytniego obciążenia nieprzygotowanego organizmu. Na szczęście tego typu przypadki nie zdarzają się u wychowanków Macieja Chądzyńskiego, trener bowiem zawsze dostosowuje ilość wysiłku fizycznego do możliwości swoich podopiecznych.

Świetna zabawa dla każdego!

Uprawianie squasha wymaga rozwijania całego organizmu. W trakcie gry liczy się wytrzymałość, zwinność, szybkość, a także siła fizyczna. Sport ten mogą jednak uprawiać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Treningi są bowiem dostosowane do wieku i umiejętności każdego gracza. Co więcej, rozpoczęcie przygody ze squashem wcale nie jest drogie. Wystarczy mieć zwykły strój sportowy i przede wszystkim buty halowe, rakietę i piłeczkę zaś można wypożyczyć za symboliczną opłatą w klubie.

Właśnie te względy decydują o tym, iż uprawiać ten sport może każdy, bez względu na wiek czy możliwości finansowe! Poza tym jest to świetna zabawa, pozwalająca na nawiązanie nowych znajomości. W squasha gra się w dwie osoby. Posiadając stałego sparingpartnera, możesz nie tylko poszerzać swoje możliwości, ale również poznać kogoś, kto podziela Twoją pasję. I właśnie to jest w squashu najpiękniejsze!

Zapraszamy na treningi do naszego klubu

Trenowanie squasha w Warszawie Mokotów jest świetnym sposobem na aktywne spędzanie czasu wolnego. Pozwoli nie tylko na podniesienie ogólnej sprawności, lecz również stworzy szansę poznania innych, ciekawych ludzi. Ponadto możesz wciągnąć do gry swoich znajomych. Chodzi w końcu nie o zdobywanie laurów, ale o dobrą zabawę.

Nauka gry w squasha w Warszawie dla każdego

Niezależnie od tego, czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się odbijać piłkę rakietą, czy planujesz swoje pierwsze wejście na korty, ze mną zrobisz to w sposób profesjonalny i z maksymalnym naciskiem na szybkie efekty oraz bezpieczeństwo gry w squasha. Zachęcam do współpracy zarówno mniej lub bardziej początkujących, jak i doświadczonych zawodników, którzy chcą szlifować swoje umiejętności pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego trenera. Dlaczego możesz mi zaufać?

Dysponuję najwyższymi możliwymi do uzyskania kwalifikacjami trenerskimi potwierdzonymi certyfikatami Światowej Federacji Squasha (WSF), a trenowaniem w klubach i kształceniem przyszłych trenerów zajmuję się od lat. Korzystam z profesjonalnych narzędzi i metodycznie prowadzę podopiecznych do indywidualnie wyznaczonego oraz dostosowanego do ich potrzeb i możliwości celu. Nawiązując ze mną współpracę, zyskujesz pewność, że Twoim rozwojem zajmuje się odpowiednio wykwalifikowany specjalista. Zapraszam do kontaktu każdego mieszkańca Warszawy, którego interesuje squash na Mokotowie!