Squash – Wał Miedzeszyński (Warszawa)

Rzesza miłośników squasha w Polsce z roku na rok się powiększa. Obecnie squash w zależności od zaangażowania traktowany jest jako sport, hobby czy po prostu rozrywkę dla osób w różnym wieku.

Począwszy od 1982 roku, kiedy squash zarezerwowany był dla elit, aż do chwili obecnej, zmieniło się podejście do tego sportu, ale i świadomość ludzi w zakresie zdrowego stylu życia. Dzięki temu, że społeczeństwo uległo fascynacji i realnej potrzebie dbania o swoje ciało, daje to pole do popisu inicjatywom takim, jak I Love Squash.

Dla kogo jest squash?

Jesteś typem osoby, która spędza każdą wolną chwilę na aktywności fizycznej? A może znajdujesz się po przeciwnej stronie kontinuum i jeszcze niespecjalnie miałeś okazję sprawdzić swoje możliwości fizyczne lub twierdzisz, że podjęte próby spaliły na panewce? Czy spróbowałeś squasha?

Squash jest sportem, w którym można być rewelacyjnym i grać na poziomie światowym, ale także traktować go jak rozrywkę, która umożliwia aktywność raz na jakiś czas.

Squash w Warszawie na Wale Miedzeszyńskim daje okazję do szkolenia umiejętności oraz ich naukę. Oferujemy szansę na naukę gry w squasha pod okiem wykwalifikowanego trenera, dla którego sport ten to przede wszystkim pasja. Pamiętaj, że nie musisz mieć najlepszych wyników – ważne, by gra sprawiała Ci po prostu radość.

Przestronna sala, profesjonalny sprzęt i wyrozumiały trener to trio, które wystarczy, by spędzić nieco czasu poza szkolną ławką czy biurkiem w firmie. Brakuje jeszcze jednego elementu – Ciebie! Wchodzisz w to?

Przyjdź, zagraj, przekonaj się!

Zapraszamy do warszawskiego klubu Aerosquash na Wale Miedzeszyńskim, który – prawdopodobnie – stanie się Twoim ulubionym miejscem. Podstawowym założeniem tutaj jest szybka nauka podstaw gry, dzięki czemu szybko ocenisz, czy squash jest sportem adekwatnym także do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pamiętaj jednak, że nie przekonasz się, jeżeli nie podejmiesz tego wyzwania.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej – w zakładce „kontakt” znajdziesz informacje niezbędne do tego, by umówić się na pierwsze spotkanie lub skonsultować swoje wątpliwości. Bez względu na Twoją późniejszą decyzję dotyczącą kontynuacji grania w squasha, oczekujemy Ciebie z szeroko otwartymi ramionami i rakietą, rzecz jasna!