Squash Warszawa Wał Miedzeszyński

Rzesza miłośników squasha w Polsce z roku na rok się powiększa. Obecnie squash w zależności od zaangażowania traktowany jest jako sport, hobby czy po prostu rozrywkę dla osób w różnym wieku.

Począwszy od 1982 roku, kiedy squash zarezerwowany był dla elit, aż do chwili obecnej, zmieniło się podejście do tego sportu, ale i świadomość ludzi w zakresie zdrowego stylu życia. Dzięki temu, że społeczeństwo uległo fascynacji i realnej potrzebie dbania o swoje ciało, daje to pole do popisu inicjatywom takim, jak I Love Squash.

Dla kogo jest squash?

Jesteś typem osoby, która spędza każdą wolną chwilę na aktywności fizycznej? A może znajdujesz się po przeciwnej stronie kontinuum i jeszcze niespecjalnie miałeś okazję sprawdzić swoje możliwości fizyczne lub twierdzisz, że podjęte próby spaliły na panewce? Czy spróbowałeś squasha?

Squash jest sportem, w którym można być rewelacyjnym i grać na poziomie światowym, ale także traktować go jak rozrywkę, która umożliwia aktywność raz na jakiś czas.

Squash w Warszawie dla początkujących i bardziej zaawansowanych

Squash w Warszawie na Wale Miedzeszyńskim daje okazję do szkolenia umiejętności oraz ich naukę. Oferujemy możliwość nauki gry w squasha pod okiem wykwalifikowanego trenera, dla którego sport ten to przede wszystkim pasja. Pamiętaj, że nie musisz mieć najlepszych wyników – ważne, by gra sprawiała Ci po prostu radość.

Przestronny klub, profesjonalny sprzęt i fachowy trener to trio, które wystarczy, by spędzić nieco czasu poza szkolną ławką czy biurkiem w firmie. Brakuje jeszcze jednego elementu – Ciebie! Wchodzisz w to?

Przyjdź, zagraj, przekonaj się!

Zapraszamy do warszawskiego klubu Aerosquash na Wale Miedzeszyńskim, który – prawdopodobnie – stanie się Twoim ulubionym miejscem. Podstawowym założeniem tutaj jest szybka nauka podstaw gry, dzięki czemu szybko ocenisz, czy squash jest sportem adekwatnym także do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pamiętaj jednak, że nie przekonasz się, jeżeli nie podejmiesz tego wyzwania.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej – w zakładce „kontakt” znajdziesz informacje niezbędne do tego, by umówić się na pierwsze spotkanie lub skonsultować swoje wątpliwości. Bez względu na Twoją późniejszą decyzję dotyczącą kontynuacji grania w squasha, oczekujemy Ciebie z szeroko otwartymi ramionami i rakietą, rzecz jasna!

Squash na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie w najlepszych warunkach

Zachęcam do wizyty w naszym klubie wszystkich bez względu na wiek i stopień zaawansowania umiejętności gry. Z przyjemnością szkolimę nowych adeptów tej pięknej dyscypliny, dostosowując tryb kursów ściśle pod kątem Twoich indywidualnych wymagań. Możesz liczyć na skuteczne i metodyczne prowadzenie przez doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego trenera, który od lat kształtuje nowych pasjonatów sportu.

Każdego dnia klub, w którym prowadzę kursy w najwyższym stopniu dba o stan infrastruktury, tak aby zapewnić, jak najlepsze możliwe warunki dla wszystkich klientów, którzy chcą uprawiać squash na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Dobra przyczepność nawierzchni, skuteczne wygłuszenie ścian, wyraźne oznaczenia linii, optymalnie dobrane i ustawione oświetlenie, efektywna klimatyzacja – wszystko to składa się na jakość czasu spędzanego w tym miejscu. Równie ważna jest dla mnie przyjazna atmosfera, którą staram się stworzyć w klubie – mam nadzieję, że do niego dołączysz. Do zobaczenia podczas gry na dobrze przygotowanych kortach!