Squash Warszawa Centrum Śródmieście

Czy słyszałeś kiedyś o squashu? Jest to dyscyplina sportowa, która nie można pomylić z żadną inną grą. Wykorzystuje się w niej rakietę i piłeczkę oraz gra na specjalnym korcie, w którym kluczową rolę odgrywają ściany. Jest to gra bardzo dynamiczna, która solidnie męczy, a jednocześnie daje wiele radości i satysfakcji. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie tym sportem, co tylko wskazuje na to, że squash ma w sobie coś wyjątkowego, co przyciąga ludzi. Do tego uznawany jest za jeden z najzdrowszych sportów świata. I co najważniejsze jest to sport dla wszystkich. Nie ma tu bariery wieku ani predyspozycji fizycznych. Swoją przygodę ze squashem możesz zacząć w każdym momencie swojego życia.

Squash w Centrum Warszawy – gdzie i jak zacząć?

Centrum Warszawy to idealne miejsce, by rozpocząć przygodę z tym sportem. W stolicy znajduje się wiele klubów z kortami do squasha. Na pewno z łatwością znajdziesz kort niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. Swoje pierwsze kroki warto stawiać z doświadczonym i wykwalifikowanym trenerem jakim jest Maciej Chądzyński. Z trenerem poznasz zasady, nauczysz się podstawowych uderzeń i taktyki gry.

Szybciej zauważysz progres w grze i zaczniesz czerpać z niej prawdziwą przyjemność. Trener będzie czuwał też nad Twoim bezpieczeństwem, będzie korygować błędy i umożliwi Ci przyswojenie prawidłowej techniki uderzeń. Dlatego, jeśli wybierasz się po raz pierwszy na kort, koniecznie umów się z trenerem. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

Squash Warszawa Centrum – dlaczego warto?

Squash to wymagająca gra, podczas której można spalić mnóstwo kalorii. Dlatego będzie świetnym rozwiązaniem dla osób pragnących szczupłej sylwetki. Oprócz tego wszechstronnie rozwija całe ciało, ponieważ angażuje do pracy prawie wszystkie partie mięśniowe. Można więc schudnąć, a także wymodelować sylwetkę. Dzięki regularnym treningom kształtuje się sylwetka ciała jak i kondycja fizyczna.

Squash doskonale rozwija refleks i koncentrację. Tak, jak każdy sport, pomaga się zrelaksować i odstresować. Dla osób z siedzącym trybem pracy będzie to świetny sposób na oderwanie się od biurka. Warszawa Centrum to z pewnością miejsce, w którym znajdzie się wiele osób potrzebujących takiego aktywnego wypoczynku.

Nie wahaj się, spróbuj sam zagrać w squasha!

Chciałbyś nauczyć się grać w squasha w Centrum Warszawy? Nie wahaj się. Spróbuj czegoś nowego. Squash to gra dająca wiele satysfakcji. Nie ważne, ile masz lat, ani jaką masz kondycję. Pomogę Ci postawić Twoje pierwsze kroki na korcie. Pracuję najnowszą metodyką rekomendowaną przez World Squash Federation. Dzięki temu czas nauki jest znacznie krótszy i szybciej widać postęp umiejętności. Od lat interesuję się squashem, odkrywam tajniki tej gry i chcę przekazywać moją pasję dalej. Serdecznie zapraszam do zapisania się na lekcje squasha w Centrum Warszawy.