Trener squasha Warszawa – instruktor Maciej Chądzyński

Trener squasha – Maciej Chądzyński –
Warszawa

Mam najwyższe uprawnienia otrzymane przez WSF (Światową Federację Squasha) i wieloletnie doświadczenie jako trener squasha. Współpracuję z klientami na każdym poziomie umiejętności – z osobami indywidualnymi, ale prowadzę też zajęcia grupowe. Jeżeli potrzebujesz skutecznego trenera squasha w Warszawie, to na pewno nasza współpraca będzie owocna!

Jako profesjonalny trener squasha w Warszawie wykorzystuję rekomendowaną przez WSF metodykę treningową, dzięki czemu jesteśmy w stanie razem szybko osiągać zamierzone efekty. W przypadku osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z omawianym sportem, mogę zaledwie w kilka godzin nauczyć Cię pięciu podstawowych uderzeń i pokazać proste strategie gry, co pozwoli rozpocząć rywalizację na punkty, ale przede wszystkim zapewni wielką frajdę z rozgrywki!

Cenię sobie skuteczność, dlatego podczas zajęć z klientem stawiam na jak najszybsze efekty. Nie byłoby to możliwe, gdybym nie podchodził do każdego w sposób indywidualny i wyrozumiały. Doskonale wiem, że ludzie mają różne predyspozycje, dlatego zawsze staram się znaleźć odpowiednie podejście do konkretnej osoby. Współpraca jest oparta także na przyjaznej atmosferze, ponieważ jako trener squasha chcę pokazywać klientom z Warszawy i okolic, jak dobrą zabawą jest ten sport i zarażać pasją do niego.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Mam ponad 25 lat doświadczenia pracy na korcie z osobami na każdym poziomie zaawansowania. Miałem okazję wytrenować profesjonalnych zawodników, którzy reprezentowali barwy narodowe. Byłem w latach 2000-2004 członkiem Kadry Narodowej, co pozwoliło mi razem z drużyną zdobyć brązowy medal w Pucharze Europy ENCC. Z kolei w zawodach indywidualnych uzyskałem tytuł wicemistrza Polski.

Moją misją jest nie tylko szkolenie przyszłych zawodników, ale przede wszystkim budowanie ruchu społecznego wokół squasha, by jak najwięcej osób odkryło, ten fascynujący sport. Z tego powodu w 2002 byłem jednym z założycieli Polskiej Federacji Squasha. Byłem także głównym wykonawcą projektu powstania Polskiego Związku Squasha. Organizacja ta jest odpowiedzialna za ogólnopolski projekt kształcenia przyszłych trenerów. Z tego powodu przygotowuję i certyfikuję młodych trenerów z ramienia WSF. Jestem członkiem Komisji Trenerskiej Polskiego Związku Squasha i prowadzę kursy przygotowujące przyszłych trenerów do tej fascynującej pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie rozwieje wszystkie wątpliwości i umówimy się na trening!