Trener squasha Maciej Chądzyński
Warszawa

Cześć! Skoro znajdujesz się na mojej stronie, prawdopodobnie interesuje Cię, co ma do zaproponowania trener squasha. Jako trener działający w Warszawie organizuję zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, na które zapraszam początkujących, średniozaawansowanych i profesjonalnych graczy. Nazywam się Maciej Chądzyński i od lat pomagam moim klientom w rozwoju umiejętności sprawnego posługiwania się rakietą. W każdych zajęciach biorę aktywny udział i dokładnie wyjaśniam wszelkie zagadnienia techniczne oraz pokazuję, jak prawidłowo grać. Jako trener i instruktor squasha wkładam pasję i serce w każdą współpracę, do której serdecznie zapraszam również Ciebie!

Maciej Chądzyński trener squash Warszawa

trener squasha Maciej Chądzyński

Doświadczony trener squasha do usług w Warszawie

Mam najwyższe uprawnienia otrzymane przez WSF (Światową Federację Squasha) i wieloletnie doświadczenie jako trener squasha. Współpracuję z klientami na każdym poziomie umiejętności – z osobami indywidualnymi, ale prowadzę też zajęcia grupowe. Jeżeli potrzebujesz skutecznego trenera squasha w Warszawie, to na pewno nasza współpraca będzie owocna!

Jako profesjonalny trener squasha w Warszawie wykorzystuję rekomendowaną przez WSF metodykę treningową, dzięki czemu jesteśmy w stanie razem szybko osiągać zamierzone efekty. W przypadku osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z omawianym sportem, mogę zaledwie w kilka godzin nauczyć Cię pięciu podstawowych uderzeń i pokazać proste strategie gry, co pozwoli rozpocząć rywalizację na punkty, ale przede wszystkim zapewni wielką frajdę z rozgrywki!

Pracując jako trener squasha, cenię sobie skuteczność, dlatego podczas zajęć z klientem stawiam na jak najszybsze efekty. Nie byłoby to możliwe, gdybym nie podchodził do każdego w sposób indywidualny i wyrozumiały. Doskonale wiem, że ludzie mają różne predyspozycje, dlatego zawsze staram się znaleźć odpowiednie podejście do konkretnej osoby. Współpraca jest oparta także na przyjaznej atmosferze, ponieważ jako trener squasha chcę pokazywać klientom z Warszawy i okolic, jak dobrą zabawą jest ten sport i zarażać pasją do niego.

A teraz parę słów o mnie. Nazywam się Maciej Chądzyński i ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Mam ponad 28 lat doświadczenia pracy na korcie z osobami na każdym poziomie zaawansowania. Miałem okazję wytrenować profesjonalnych zawodników squasha, którzy reprezentowali barwy narodowe. Byłem w latach 2000-2004 członkiem Kadry Narodowej, co pozwoliło mi razem z drużyną zdobyć brązowy medal w Pucharze Europy ENCC. Z kolei w zawodach indywidualnych uzyskałem tytuł wicemistrza Polski. Dzisiaj jestem instruktorem i trenerem tego pięknego sportu.

Moją misją jest nie tylko szkolenie przyszłych zawodników, ale przede wszystkim budowanie ruchu społecznego wokół squasha, by jak najwięcej osób odkryło ten fascynujący sport. Z tego powodu w 2002 byłem jednym z założycieli Polskiej Federacji Squasha. Byłem także głównym wykonawcą projektu powstania Polskiego Związku Squasha. Organizacja ta jest odpowiedzialna za ogólnopolski projekt kształcenia przyszłych trenerów. Z tego powodu przygotowuję i certyfikuję młodych trenerów z ramienia WSF. Jako instruktor trener jestem członkiem Komisji Trenerskiej Polskiego Związku Squasha i prowadzę kursy przygotowujące przyszłych trenerów do tej fascynującej pracy.

Nauka squasha z trenerem w Warszawie

Niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w tym sporcie, czy grasz już od wielu lat i chcesz jeszcze bardziej poprawić swoje umiejętności, zapraszam na treningi indywidualne i grupowe. Dlaczego warto zdecydować się na wsparcie trenera squasha? Powodów jest wiele, a jeden z nich to oszczędność czasu i maksymalnie skrócona nauka gry. Jako trener na bieżąco wyłapuję i koryguję Twoje błędy, dzięki czemu unikasz nieprawidłowych przyzwyczajeń i kształtujesz swoje umiejętności w optymalny sposób oraz we właściwym kierunku.

trening squasha

Jestem trenerem, który maksymalnie przykłada się do wszystkich zajęć, dokładnie analizuje potrzeby i oczekiwania każdego gracza i pod ich kątem prowadzi treningi squasha. Poza tym kładę także nacisk na przyjazną atmosferę i budowę relacji bazującej na zaufaniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania do trenera, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie rozwieje wszystkie wątpliwości i umówimy się na trening!